Jesteś tutaj: Strona główna 9 O nas

Informacje o firmie Industri Palety

Firma Industri Palety działa na rynku od 5 lat, a jej siedziba mieści się w Szczecinie. Zdecydowaliśmy się na biznes oparty na paletach, ponieważ to produkt potrzebny w wielu branżach. Zależy nam na tym, aby materiały budowlane i przemysłowe mogły być składowane na paletach o wysokiej jakości i trwałości. Produkujemy palety przy użyciu zautomatyzowanej linii do zbijania palet firmy „STORTI”.

Dzięki ciągłemu rozwojowi i zdobytemu doświadczeniu wszystkie zlecenia wykonujemy sprawnie oraz z dużą dokładnością. Mimo że nasza firma Industri Palety znajduje się w Szczecinie, to produkujemy palety drewniane dla klientów z różnych miejsc w Polsce oraz za granicą. Kwestia transportu jest ustalana podczas składania zamówienia. Tworzone przez nas palety są bezpieczne w użytkowaniu, spełniają wszystkie wymagane normy oraz oczekiwania klientów. 

Galeria — produkcja palet w Szczecinie

W Industri Palety jesteśmy gotowi pomóc Państwu wybrać odpowiedni rodzaj palety do Państwa potrzeb, odpowiemy również na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Chcemy, aby kontakt między nami a klientem był jak najbardziej komfortowy dla obu stron, ponieważ tylko wtedy możliwa jest udana współpraca. Robimy wszystko, aby nasi klienci darzyli nas zaufaniem i stale do nas wracali.

Wszystkich zainteresowanych poznaniem dokładniejszych informacji lub w celu złożenia zamówienia, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Czekamy również na Państwa w Szczecinie przy ulicy Pomorskiej 144.

 

Najlepsze palety – tylko u nas!

Adres

INDUSTRI PALETY Sp. z o.o.

ul. Pomorska 144,
70-812 Szczecin

Dział produkcji

l.balcerak@industripalety.pl

+48 601 99 40 30

Dział sprzedaży

sprzedaz@industripalety.pl

+48 609 506 185